Reference od těch, co mou terapii již vyzkoušeli

Děkuji za terapie s tebou 🙂 Líbí se mi na nich, že nikam nemusím a ty "pracuješ" za nás oba, když já spím. Hned na poprvé jsem se ráno cítila lépe. A při dalších terapiích jsem pociťovala viditelné změny. Opět mi začala fungovat intuice - je báječné se jí učit poslouchat. Při konzultaci po terapii, jakoby jsi mi doplňoval dílky skládačky. Všechno do sebe zapadalo. Už několik let se snažím na sobě pracovat a také na svém sebepojetí. Připadalo mi, že to snad někdo bojkotuje. Po tvé terapii jsem měla jasno, to já sama, moje předsudky, naprogramování, moje duše a minulé zkušenosti to dělají. Spoustu jsi mi toho objasnil. Tvoje odblokování a usměrnění funguje. Ještě jednou děkuji a těším se na příště!
Petra B.
Terapie SCPR mi vrátila rovnováhu a ztracený klid, pomohla mi utřídit si myšlenky, umět se líp rozhodovat. Být sebevědomější a víc věřit sama sobě a co je pro mě velmi důležité. Díky této metodě jsem našla lásku k lidem a všemu živému, doporučuji všem kdo si neví rady sami se sebou.
Dagmar Šmídlová
Na úplně první terapii jsem řešila migrény. Už je to pár měsíců a musím říct, že bolesti hlavy mám mnohem mírnější, většinou zvládnu bolest hlavy bez léků. Dřív jsem si musela pokaždé něco na migrénu vzít. Takže super.
Eva Lexová
Mám pocit že něco je se mnou jinak-mám pocit že se mi rozšířilo vědomí, protože mi do sebe všechny informace co ke mě přicházejí tak nějak zvláštně zapadají. Něco někde čtu nebo poslouchám a všechno mi dává smysl... Vzpomínám si na některé věci o které jsem se kdy zajímala a opět - všechno do sebe zapadá-jako by vše bylo se vším propojené...Třeba něco čtu a najednou chápu hlubší význam, jestli mi rozumíte. Dřív mě něco třeba zaujalo, ale nevěděla jsem proč, ale teď už VÍM.A mám z toho obrovskou radost! Mám v sobě takový klid...Cítím jako bych se probudila k životu, jako by mi na srdci popraskaly obruče, díky kterým bylo mě srdce zavřené. Něco je se mnou prostě jinak a moc mě to bavíííí!
Věra D.
Už nějakou dobu jsem se cítila unavená a bez energie. Byla jsem úplně vyšťavená a nic mě nebavilo. Chyběla mi radost ze života. Vše byl pro mě problém. Po terapii se vše změnilo. Vyměnils mi část duše a tu unavenou poslal pryč. Místo ní mám novou, čerstvou a plnou nadšení. A na mém životě se to okamžitě projevilo. Děkuji moc! Opravdu jsi mi hodně pomohl.
Eva K.
Na Martina jsem se obrátila s prosbou o pomoc v podnikání. Byla jsem zaseklá na místě a nedařilo se mi tak, jak jsem si představovala. Vyčistil mi vztah k penězům a k přijímání. Ještě nějakou chvíli trvalo než si to všechno dosedlo, ale terapie má výsledky a mě se konečně začalo dařit. Na finance se najednou dívám úplně jinýma očima. A jsem za to moc vděčná. Určitě to nebyla moje poslední terapie. Ba naopak už se moc těším na další.
Dana Š.
Hlásím se s výsledky ohledně terapie na problémy s auty. Okolo 22 hod se mi zdál sen o s rozbitým autem, pak se mi zas podařilo usnout a asi jste začal "úřadovat" konečně sen z jiného soudku a s moc příjemnými pocity. Vstávala jsem sice unavená, ale ne fyzicky - co já vše dnes stihla a zvládla s úsměvem až žasnu. Dnešních 100 km bylo téměř v pohodě. V sobotu cestování mimo dálnici o 90% lepší a dálnice tak 80%. Včera cestování po Valašských ledových cestách úplně na pohodu a začínám si to užívat jako dříve. I spánek je lepší a mám více energie. Jste poklad, moc děkuji!
Monika Lišková
Řešila jsem sourozeneckou rivalitu svých dětí. Hodně se snažím, aby spolu měly pěkný a zdravý vztah. Vím, že k určitému soupeření dochází a že je to tak v pořádku. Ale už jsem měla pocit, že to překračuje mez a že už ani jim v tom není dobře. Proto jsem se obrátila na Martina s prosbou o vyčistění jejich sourozeneckého vztahu. Výsledky se dostavily hned druhý den ráno. Děti jsou klidnější a tolik po sobě "nejdou". Určitě vidím změnu k lepšímu. Martin byl velice milý a ochotný. Jeho přístup je profesionální. Vřele jeho terapie doporučuji! Děkuji moc.
Jinřiška
Mohu jen doporučit...😊 Nechala jsem si načíst i Dary duše. V terapii jsem měla např. přehnanou empatii...až mi vlastně škodila...😄 to fakt člověk kouká, co se o sobě dozví a všechno naprosto sedí...🙏
Alena Folková