Nejčastější otázky a odpovědi

Je skutečně nutné u terapie ve spánku spát?

Nutné to není, je ale důležité být v klidu a nepřijímat žádné informace. Tedy nekoukat na mobil či TV, ale ani nečíst knížku. Ideální je být v místnosti sám, ale přítomnost spícího partnera, dětí, či domácích mazlíčků nevadí.

Co je důležité před terapií?

Člověk musí být na terapii střízlivý, tedy žádný alkohol či drogy. Prášky na spaní, antidepresiva či jiné léky většinou nevadí.

Co udělat pro to, aby měla terapie co největší účinek?

Je dobré jít spát s pozitivním naladěním a s vizualizací pozitivních změn.

A co po terapii?

Po terapii je vhodné se soustředit na pozitivní změny. Výsledky terapie si ještě několikrát přečíst s časovým odstupem. Klíčové body si můžete třeba napsat na papírek a nalepit na zrcadlo či jiné místo, kam se často díváte. Tak si je budete zvědomovat častěji a změny budou probíhat rychleji.

Co je to aktivní čištění?

Po každé terapii probíhá „aktivní čištění“. Tato fáze je dlouhá většinou 3-5 dnů, její délka je u každého jiná a zjistím vám ji kyvadlem. V této fázi je důležité být co nejvíce v klidu, nestresovat se, aby měly všechny změny čas si „sednout“. V této fázi je také důležité nepít moc alkoholu (1-2 piva či vína nevadí) či jiným omamných látek. Po této fázi probíhá ještě pasivní čištění další 2-3 týdny. To už ale nemůže nic ovlivnit.

Co se stane, když v průběhu aktivního čistění nebudu dodržovat výše uvedené?

Samozřejmě se může stát, že přijdou velké stresy, nebo šok, případně víc alkoholu. To pak prodlouží fázi aktivního čištění o několik dnů. V extrémní situaci se ale může aktivní čištění úplně přerušit a výsledky terapie se pak nemusí projevit.

Je vhodně terapii opakovat?

Zde není jednoznačná odpověď. Některé problémy lze vyřešit během jedné terapie, některé zaberou více času. Odstraňování bloků si lze představit jako slupky u cibule. Při jedné terapii vyčistím jednu vrstvu – tedy věci, které nás trápí nejvíce. Při dalších terapiích se pak dostávám hlouběji a hlouběji…

Jaké jsou první dojmy po terapii?

Reakce na terapii jsou také u každého jiné. Citlivější lidé je mohou cítit velmi intenzivně. Většinou mi hlásí pocity lehkosti, více energie, lépe se jim spí. Někdo nezaznamená ale bezprostředně nic. Abychom přežili v tomto světě plném negace a energetického záření, tak máme omezené duchovní vnímání. Výsledky se ale projeví i tak, ale třeba po delší době. To si pak člověk uvědomí třeba za měsíc, že to co ho trápilo je najednou výrazně omezené, nebo úplně pryč.

Je terapie vhodná pro děti?

Ano, pro děti jakéhokoliv věku. Výsledky se u nich dokonce projevují rychleji než u dospělých.

A co domácí mazlíčci?

Naší domácí mazlíčci intenzivně vnímají naše nálady a energie. Sami nás dokonce léčí tím, že naše energie harmonizují. Občas i přebírají naše nemoci. Terapie pro ně se dělá jinak než pro člověka, ale je možná a mívá rychlé, pozitivní výsledky.

Lze dělat terapii člověku, který o tom neví? Například dítěti, partnerovi?

Terapie musí vždy proběhnout se souhlasem Duše člověka. Bez toho opravdu nelze terapii provést. Stává se ale, že lidské ego vědomě terapii odmítá, ale jeho Duše a duchovní průvodci po ní touží. V tomto případě lze terapii provést i bez vědomého souhlasu, protože člověk podvědomě souhlasí.

Lze terapií ublížit?

Toto skutečně není možné. Jakmile bych měl udělat něco, co člověku ublíží, tak dojde k zablokování terapeuta, přestane se mnou spolupracovat klientovo Vyšší Já i Zdroj a není možné dál pokračovat.

Jak se na terapii nejlépe objednat?

Ideálně mi pošlete email s popisem toho, co byste chtěl/a řešit a já se vám co nejdříve ozvu s návrhem volného termínu. Termíny pro terapii se v současnosti pohubují mezi 1-2 týdny. Pro akutní případy si většinou dokážu najít čas co nejdříve. Terapie je pro mě ale velmi energeticky náročná a nedovedu jich většinou udělat více za den.

Jak mi dáte vědět výsledky terapie?

Druhý den (může to být ráno ale i pozdě večer – dle pracovního vytížení) zasílám podrobné výsledky terapie na email. Dokument bývá dlouhý 2-3 stránky. Můžeme si také zavolat a nebo vám namluvit výsledky terapie jako audio vzkaz na WhatsApp. Každému vyhovuje něco jiného.

Kdy probíhá platba za terapii?

Po terapii zasílám platební údaje spolu s výsledky terapie emailem. Platba probíhá převodem na účet. Platbu předem nevyžaduji.

Kde probíhá osobní terapie?

Můžeme se potkat ve Šťáhlavicích, doporučuji ale setkání v útulné jurtě, která se nachází kousek od centra Plzně.